Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Makes feet soft and easy to use.
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.68
| Material | Stone |
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Multicolor |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Length | 3.5 in |
| Width | 2 in |
| Height | 0.8 in |
| SKU | sb2211081302857506 |
Author: z***e
Date:
Review: Makes feet soft and easy to use.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: t***c
Date:
Review: Just like the salon ones
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: r***5
Date:
Review: this foot file is a life saver
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: S***a
Date:
Review: Looks good and strong, will see how will help.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.